Enschede, Vretberg 43
Hou je van de natuur? Wil je met vogelgezang ontwaken, het slaapkamerraam openen om vervolgens de zalige geur van het bos te inhaleren? Smelten bij het zien van dat aandoenlijke eekhoorntje op de tuintafel? Zou het ook niet geweldig zijn om te ontbijten in je eigen stukje bos en daarbij te genieten van een rustgevende vijver en een heerlijk geurende tuin?
Dan moet je absoluut deze bijzonder prettig voelende bungalow, met veel woonoppervlakte, gezellige woonkeuken, prachtige living met meerdere erkers, zwembad, mega garage, berging 4 slaapkamers, carport waaronder een camper past en 2e carport heeft, komen bezoeken!
Via de oprijlaan door het bos, maar ook via een laantje dat langs weilanden slingert, is deze prachtige bungalow, welke in 2005 met topkwaliteit materialen is opgetrokken, bereikbaar.
De eerste indruk is van welke kant je ook komt…. Welkom!
Indeling:
Entree, hal, rechtsaf kom je als 1e in de riante woonkeuken die een sfeer van een Frans chateau ademt. Veel ruimte en een replica landhuiskeuken zijn de kenmerken. Openslaande deuren laten binnen met buiten snel samengaan. Kortom een heerlijk plek om te zijn!
De riante Living, die zich kenmerkt door de aanwezigheid van veel vensters en erkers, maar ook de openslaande tuindeuren, maken dat je ook binnen het buitengevoel ervaart. Een sfeervolle gashaard zorgt op koude dagen voor behaaglijke warmte en sfeer.
Binnengekomen en dan linksaf bevinden zich maar liefst 4 slaapkamer en dat is uniek!
De trendy badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, dubbel badkamermeubel, ligbad en wandcloset. Warme, natuurlijke kleuren en modern vormgegeven zijn de kenmerken.
Via de ‘grote slaapkamer’ loop je via de tuindeur al vroeg jouw eigen bos in, een fijn vooruitzicht toch? Daarnaast beschikt deze bungalow over een riante waskamer met buitendeur.
We kunnen pagina’s vol schrijven met bijzonderheden die de perfecte bouwkwaliteit beschrijven. Ook kunnen we het enthousiasme van de verkopers benoemen.. liever nodigen wij je uit om deze unieke woonbeleving zelf te komen ervaren! We nemen daarbij alle tijd voor je en beloven alle mooie plekjes te laten zien!
Bijzonderheden:
Vraagprijs € 595.000,– k.k.