Verkocht o.v.
Stromarkt 25,
7411 PK Deventer
Een supergaaf 3 kamer appartement
Vraagprijs: € 300.000 k.k.

Kenmerken

Type object:
Appartement
Kamers:
3
Woonoppervlakte:
86 m²
Perceel:
0 m²
Bouwjaar:
1927

Interesse in de woning?

Ruud Verdonk
neem contact op

Omschrijving

Deventer,  Stromarkt 25 

De Wereld van vandaag in een Historisch decor. 

In het historische centrum van Hanzestad Deventer, waar eeuwenoude gevels, die rijkelijk versierd zijn en waar talloze Barokke- en Renaissance panden uit de 16e en 17e eeuw staan te pronken, bieden wij een unieke gelijkvloerse woonbeleving aan.

Gelegen aan een sfeervol plein, een plek waar rond 1668 stro werd verhandeld en waaraan de naam Stromarkt is ontleend; staat een voormalig horecapand. Dit pand is in 2022 omgetoverd tot een fijne woonplek waar meerdere jongelingen hun Thuis hebben gevonden.

Je woont hier midden in het centrum en in een levendige woonomgeving waar gezellige horecagelegenheden, de bibliotheek en leuke winkelpanden jouw toekomstige buren zullen zijn.

Het appartement dat wij aanbieden is bijzonder, het stijlvolle gebouw dateert uit 1926 en is recent gesplitst waardoor er negen wooneenheden zijn ontstaan die alle een eigen identiteit hebben gekregen. Ook heeft het pand een energietransitie ondergaan waardoor het woonpand niet alleen gasloos is, maar ook het meer dan uitstekende energielabel A+ heeft.

De indeling van het bijzondere appartement heeft  een associatie met de historische panden die deze straat sieren. Het zijn vaak volumineuze panden met open en vooral hoge ruimtes.

En al dat zal je zeker ervaren als je bij Stromarkt nr. 25 binnenstapt.

De keuken en badkamer zijn helemaal van deze tijd en daarnaast comfortabel, ruim en met alle hedendaagse voorzieningen uitgevoerd.

De slaapkamer is bijzonder, kom kijken en ervaar het zelf, spot dan ook ff de Walk-in closet.

Graag nodigen wij jou uit om deze woonbeleving te komen ‘beleven’. 

Bijzonderheden:

  • Sfeervolle karakteristieke woning waar een fijne vibe letterlijk voelbaar is.
  • De zo goed als nieuwe keuken is mooi om te zien en voorzien van inbouwapparatuur.
  • Energielabel is A+, verwarming middels een eigen warmtepomp.
  • De maandelijkse bijdrage aan VVE bedraagt slechts € 45,56.
  • De badkamer is niet alleen ruim, maar ook uiterst fraai betegeld.
  • Appartement biedt een levendig uitzicht en bevindt zich midden in het fraaie centrum.
  • Bouwjaar 1926, gerenoveerd in 2022, inhoud ca. 295 m³, gebruiksoppervlakte ca.86 m².
  • De woning kan snel worden geleverd.

Prijsindicatie € 300.000,–  k.k.

Lees meer